do kasy suma: 0,00 zł
Cena
Cena
  • od
    do

Zamawianie obiadów z dowozem weszło w krew już bardzo wielu osobom w Polsce! Niektórzy chcą w ten sposób uczcić udany dzień lub wręcz przeciwnie – powetować sobie niepowodzenia, jakie przydarzyły się tamtego dnia. Możliwych powodów zachęcających do zamówienia jedzenia może być bardzo wiele – w każdym wypadku jednak restauratorzy powinni zadbać o odpowiednie opakowania do żywności. Od przygotowania potrawy do jej dostarczenia może upłynąć sporo czasu. Jeśli nie pomyślimy o jakiejś formie zabezpieczenia, przygotowane przez nas danie wystygnie i utraci cały swój aromat. Oznacza to, że praca naszych kucharzy poszła na marne, a klient otrzymał niesmaczny, zimny obiad lub kolację. Kolejnym problemem jest transport tłustej żywności, z której możne kapać sos – także tutaj należy zadbać o odpowiednie opakowania.

Uniwersalna folia aluminiowa do żywności

Idealnym rozwiązaniem powyższych problemów jest zastosowanie folii spożywczej do opakowania przygotowanych dań. Bardzo skutecznie zatrzymuje ona nie tylko ciepło, lecz także aromat potrawy, dzięki czemu Państwa klienci będą mogli mieć pewność, że otrzymają sycący i ciepły posiłek. Z tego rozwiązania można także skorzystać, przygotowując imprezę cateringową. Wiadomo, że całość powinna być gotowa wcześniej na przybycie gości – owinięcie potraw w folię aluminiową sprawi, że wszyscy będą mogli cieszyć się gorącym obiadem.

Folia sprawdzi się także w takich sytuacjach, kiedy goście Państwa restauracji będą chcieli zabrać resztki jedzenia. Dzięki niej obsłudze lokalu będzie znacznie łatwiej zapakować żywność i zabezpieczyć pudełko przed przemiękaniem.
Oczywiście nie zapominajmy także o potencjalnym wykorzystaniu folii w kuchni! Można ją wykorzystać np. podczas przygotowywania pieczonej ryby lub pieczonych ziemniaków. Taki sposób przyrządzania potraw wymaga znacznie mniejszej ilości tłuszczu, a do tego jest znacznie szybszy. Trzeba jedynie pamiętać o tym, aby folia była zwrócona matową stroną na zewnątrz.

Zadbaj o odpowiednie opakowania do żywności w swojej restauracji i jeszcze dziś złóż zamówienie!

FOLIA aluminiowa do żywności, 150 m x 45 cm, 1 szt. /rolka FOLIA aluminiowa do żywności, 150 m x 45 cm, 1 szt. /rolka
Producent: Papstar
Cena: 109,00 zł (netto: 88,62 zł )
( 1 szt. = 109,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
POJEMNIKI na lunch z kartonu, kształt prostokątny, 12,5 cm x 15,5 cm x 22,5 cm, biały, z uchwytami, 100 szt. POJEMNIKI na lunch z kartonu, kształt prostokątny, 12,5 cm x 15,5 cm x 22,5 cm, biały, z uchwytami, 100 szt.
Producent: Papstar
Cena: 516,60 zł (netto: 420,00 zł )
( 1 szt. = 5,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl