do kasy suma: 0,00 zł

O Nas

Nasza firma istnieje od 2008 roku.

Zajmujemy się zaopatrzeniem restauracji, hoteli i gabinetów kosmetycznych w szczególności, w produkty jednorazowe.

Witamy Państwa w naszym kolejnym sklepie internetowym eco-serwet.pl.
Tym razem nasza oferta jest przeznaczona dla gastronomii, ze szczególnym naciskiem na jednorazowe produkty eco posiadające m.in. certyfikat FSC TM.

W naszej ofercie znajdziesz produkty do dekoracji i nakrycia stołów, wykonane z materiałów, które ulegają biodegradacji w zakładach kompostowania przemysłowego, zgodnie z obowiązującą normą, zaś barwniki, które zostały użyte w produkcji serwetek, bieżników czy obrusów to farby wodne niezawierające rozpuszczalników.

Również oferowane przez nas opakowania są przyjazne dla środowiska, wykonane z tektury powlekanej celulozą, czy z surowców odnawialnych, jak np. drewno i materiały pochodzące z upraw.

Wybierając produkty eco, pomożesz sobie, innym ludziom i środowisku. W 100% wolne od plastiku - w 100% naturalne.

Współpracujemy z odpowiedzialnymi producentami, którzy produkują swoje produkty według certyfikowanych standardów. Wiodący producent naczyń jednorazowych z surowców odnawialnych, które znajdziesz w naszym sklepie to firma PAPSTAR. System zarządzania środowiskowego PAPSTAR jest certyfikowany zgodnie z normą ISO 14001:2004. Zaangażowanie firmy PAPSTAR w ochronę środowiska i zrównoważone wykorzystanie drewna jako surowca potwierdza certyfikat FSC®.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów,

obsługa ecoSerwet

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl