do kasy suma: 0,00 zł
Cena
Cena
  • od
    do

Dbanie o środowisko życia zmusza nas wszystkich do szukania alternatywnych surowców, z których to można wykonywać talerze, słomki czy też sztućce. Podobnie jest w przypadku ekologicznych kubków, które to wypierają z rynku plastikowe odpowiedniki. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szeroki wybór tego typu produktów, które z pewnością uda się dopasować do indywidualnych potrzeb każdego lokalu. Warto wiedzieć, że oferowane kubki papierowe będą dobrym wyborem zarówno dla różnego rodzaju lodziarni, jak i barów i restauracji wydających jedzenie na wynos. Dodatkowo nie trzeba się martwić o to, że wyrzucone opakowanie będzie rozkładać się setkami lat. Wszystkie wykorzystywane surowce do produkcji naszych artykułów są w pełni biodegradowalne i kompostowalne. Dzięki temu jest to wybór sprzyjający naszemu wspólnemu środowisku.

Trzcina cukrowa, czyli ekologiczny odpad

Cukrowiec lekarski to jedna z najważniejszych roślin na świecie. Po pierwsze, zapewnia ponad połowie ludności na świecie cukier. Po drugie, uprawy wytwarzają duże ilości odpadów. Są one w pełni biodegradowalne, dzięki czemu są doskonałym biosurowcem. Możliwości jego wykorzystania jest wiele, a jednym z nich są właśnie ekologiczne kubki, zwane również rożkami. Te odpady są konsekwencją pozostałości łodygi cukrowca lekarskiego po pozbyciu się soku trzcinowego. Pozostałości składają się głównie z celulozy, hemicelulozy, a także ligniny. Ich przekształcenie w funkcjonalne produkty, z których korzystamy na co dzień, nie jest trudne i właśnie dlatego surowiec ten zyskuje na coraz to większej popularności.

Ekologiczne kubki z trzciny cukrowej dla każdego

Jak widać, ekologiczne kubki pochodzą prosto z natury, dlatego nie trzeba się obawiać, że mają one szkodliwe działanie na nasz organizm. Co więcej, są one doskonałym zamiennikiem dobrze znanego plastiku - równie dobrze utrzymują ciepło i są odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Warto z pewnością wybrać rożki wykonane właśnie z tego biosurowca, żeby sprawdzić, czy faktycznie będzie on odpowiedni do Państwa branży.

KUBKI rożki, papier z trzciny cukrowej 100 ml, Ø 7,0 cm 9,5 cm, biały, 5000 szt. KUBKI rożki, papier z trzciny cukrowej 100 ml, Ø 7,0 cm 9,5 cm, biały, 5000 szt.
Producent: Papstar
Cena: 430,00 zł (netto: 349,59 zł )
( 1 szt. = 0,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KUBKI rożki, papier z trzciny cukrowej 120 ml, Ø 7,5 cm 10,5 cm, biały, 5000 szt. KUBKI rożki, papier z trzciny cukrowej 120 ml, Ø 7,5 cm 10,5 cm, biały, 5000 szt.
Producent: Papstar
Cena: 450,00 zł (netto: 365,85 zł )
( 1 szt. = 0,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KUBKI rożki, papier z trzciny cukrowej 150 ml, Ø 8,5 cm 11,5 cm, biały, 5000 szt. KUBKI rożki, papier z trzciny cukrowej 150 ml, Ø 8,5 cm 11,5 cm, biały, 5000 szt.
Producent: Papstar
Cena: 565,00 zł (netto: 459,35 zł )
( 1 szt. = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl